Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem szwedzkiej marki  w Polsce

STOSERWIS Tomasz Kędzior to firma działająca w branży usług serwisowych na rynku Polskim od 2016 roku. Od tego momentu ściśle współpracowaliśmy z NGL Teknik Sp. z o.o.* w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu Systemów Oszczędzania Wody i Energii marki Elless®**. Na początku roku 2020 ze względów zdrowotnych szwedzcy właściciele zmuszeni byli wycofać się z działalności w Polsce.

Naturalnym wyborem stał się STOSERWIS. We wrześniu 2020 roku staliśmy się więc właścicielem aktywów NGL Teknik Sp. z o.o. Dla zapewnienia ciągłości i płynności działań w nasze struktury przyjęliśmy dotychczasowego jej Dyrektora Handlowego w Polsce – Tomasza Kuleckiego. Naszym nadrzędnym celem, podobnie jak dla NGL jest dbałość o środowisko. Dzięki doświadczeniom naszym jak i szwedzkich twórców marek Elless® i NGL Teknik budujemy świadomość konieczności oszczędzania wody oraz energii potrzebnej do jej podgrzania. Nasze działania opieramy na trwałych, bezpiecznych dla środowiska produktach. Rzetelnej analizie oszczędności i partnerskich relacjach z klientami.

NGL Teknik
Stoserwis - inteligentne systemy oszczędzania wody

Od początku swej działalności w roku 1976 twórca marki Elless® poszerza i udoskonala swoją ofertę. Testuje i poszukuje rozwiązań, które pozwalają zaoszczędzić co raz bardziej cenny surowiec jakim jest woda. Jednocześnie nie zapomina o zachowaniu komfortu użytkowania.

Konsekwencja i determinacja w realizacji przyjętej strategii oferowania klientom instalacji pełnego systemu, zaprocentowała faktem, iż STOSERWIS jako spadkobierca NGL Teknik sp. z o.o. stał się liderem wśród firm zajmujących się wdrażaniem systemów oszczędności wody i energii w Polsce. Nasze systemy funkcjonują w wielu szpitalach, hotelach, obiektach sportowych, domach pomocy społecznej i wielu innych miejscach. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w zakładce „Referencje”.

Dzięki innowacyjnemu systemowi bez-kosztowej umowy o spłacie z oszczędności, jesteśmy w stanie wyposażyć obiekt w kompletny system oszczędzania wody i energii, bez angażowania z Państwa strony żadnych własnych środków finansowych!

Zachęcamy do kontaktu.

Spotkamy się, przeanalizujemy możliwości uzyskania oszczędności i przygotujemy bezpłatnie spersonalizowaną ofertę dla Państwa firmy lub instytucji.

Zespół STOSERWIS


* NGL Teknik Sp. z o.o. – oddział szwedzkiej firmy NGL Vatten & Energiteknik Teknik AB, której siedziba znajduje się około 200 km od Sztokholmu, w mieście Linköping. Firma została      założona w Szwecji na początku lat 90-tych XX wieku i zajmuje się zarówno           projektowaniem, jak i instalacją produktów i systemów do oszczędzania wody i energii.    Dystrybutor urządzeń marki Elless® w Polsce i Szwecji do września 2020.

** Elless® – Lundberg & Son VVS-Produkter AB® – prywatna firma z ponad 30-letnim       doświadczeniem w oszczędzaniu wody. Jej celem jest tworzenie, produkcja oraz dostawa       wysokiej jakości produktów obniżających zużycie wody. Produkty Lundberg & Son VVS powstały w 1976 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza Stiga Lundberga, autora    produktów ELLESS®. W 1987 roku nastąpiła reorganizacja firmy do spółki AB. Obecnie firma      jest prowadzona przez jego córkę Victorię Lundberg.

Siedziba główna i magazyn znajduje się w Slottsmöllan w Halmstad. Produkty Elless®     dostępne są na rynkach: Szwecji, Polski, Finlandii, Norwegii, Anglii, Niemczech, USA i kilku      krajach śródziemnomorskich.